Nazywam się Kinga Piwowarska, jestem Mentorką Kobiet Pełnych Blasku, Trenerem i Coachem.

Od zawsze lubiłam stawiać sobie sobie ambitne cele, zadawać wiele pytań i doszukiwać się piękna w każdym człowieku. Na kolejnych etapach mojej edukacji dowiadywałam się o sobie coraz więcej, a wszystkie następujące po sobie doświadczenia życiowe budowały we mnie coraz mocniejsze poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Zawsze lubiłam pomagać innym. Zauważyłam, że ludzie, a zwłaszcza kobiety czują się niedowartościowane,oraz odczuwają lęk przed mówieniem o swoich osiągnięciach i sukcesach dlatego jako redaktor naczelna portalu Woman-News tak dużą wagę przywiązywałam do promocji kobiecych biznesów. Kolejnym moim działaniem mającym na celu promocje rodzimych marek i ekspertek był biznesowo-rozwojowy portal Fokus na Biznes. Funkcjonowanie w branży medialne nauczyło mnie jak ważna jest marka osobista i jej świadome kształtowanie także przez działania PRowe i Marketingowe,a budowanie marki osobistej także online stało się moją prawdziwą pasją. Do realizowania której mogę wykorzystywać moje niekończące się pokłady kreatywności i pozytywnego nastawienia.

Połączyłam swoja chęć niesienia pomocy innym z praktyczną wiedzą płynącą z doświadczenia zawodowego, by stworzyć unikatowe programy szkoleń z zakresu budowania marki osobistej.

W 2013 roku ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu LifeCoachingu na Collegium Civitas, a następnie wzięłam udział w zaawansowanym rocznym programie rozwoju osobistego „Coach Oddechu” . Uczestniczyłam także w wielu innych szkoleniach i kursach rozwoju osobistego, pr i marketingu w kraju i za granicą. Zbudowałam silne fundamenty merytorycznej wiedzy poparte moją praktyką i doświadczeniem, by wspierać Ciebie w budowaniu pewności siebie, miłości i akceptacji twojego ciała, skutecznym planowaniu i realizowaniu celów, a także budowaniu autentycznej marki osobistej.

Na swojej drodze napotykałam wiele trudności, które budowały i wzmacniały mój charakter. Swoim przykładem chcę zachęcić Ciebie do podjęcia decyzji o świadomym i pełnym radości życiu, gdzie chcieć naprawdę oznacza móc!

Moje działania zostały docenione m.in. przez redakcję Magazynu Law Business Quality, która w 2017 roku wyróżniła mnie statuetką Diament Kobiecego Biznesu.