Jestem Kinga,

Od zawsze lubiłam stawiać sobie sobie ambitne cele, zadawać wiele pytań i doszukiwać się piękna w każdym człowieku. Na kolejnych etapach mojego rozwoju dowiadywałam się o sobie coraz więcej, a wszystkie następujące po sobie doświadczenia życiowe budowały we mnie coraz mocniejsze poczucie własnej wartości i poczucie mojej misji życiowej.

Zawsze lubiłam pomagać innym. Zauważyłam, że ludzie, a zwłaszcza kobiety czują się niedowartościowane,oraz odczuwają lęk przed mówieniem o swoich osiągnięciach i sukcesach dlatego jako redaktor naczelna portalu Woman-News tak dużą wagę przywiązywałam do promocji kobiecych biznesów.

W 2013 roku ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu LifeCoachingu na Collegium Civitas, a następnie wzięłam udział w zaawansowanym rocznym programie rozwoju osobistego „Coach Oddechu” prowadzonego przez Grzegorza Pawłowskiego . Uczestniczyłam także w wielu innych szkoleniach i kursach rozwoju osobistego, pr i marketingu w kraju i za granicą. Zbudowałam silne fundamenty merytorycznej wiedzy poparte moją praktyką i doświadczeniem, by wspierać Ciebie w budowaniu pewności siebie, miłości i akceptacji twojego ciała, skutecznym planowaniu i realizowaniu celów.

Na swojej drodze napotykałam wiele trudności, które budowały i wzmacniały mój charakter. Swoim przykładem chcę zachęcić Ciebie do podjęcia decyzji o świadomym i pełnym radości życiu, gdzie chcieć naprawdę oznacza móc!

Moje działania zostały docenione m.in. przez redakcję Magazynu Law Business Quality, która w 2017 roku wyróżniła mnie statuetką Diament Kobiecego Biznesu.

Menu